медицинская обувь

Медицинская обувь

 


med obuv1Взуття фірми SUECOS виготовленні з високоякісного литого штучного каучуку, не токсичні та безпечні для здоров'я. Модель Oden спеціально розроблені для медсестер та працівників охорони здоров'я, для людей які багато часу проводять на ногах. Найзручніша модель, яка знімає навантаження з поперекового відділу та навантаження на колінні суглоби. Підошва зробленна з матеріалу який не дозволяє взуттю ковзати на вологій поверхні та не розносить бруд. Доступні в кольорі: білий, синій, зелений, чорний та з візерунком. Розміри: 35-46.

med obuv2Thor має більш високий рівень захисту завдяки свойому посиленому і загартованому матеріалу. Підошва спеціально розробленна для роботи на кухні (запобігає сковзанню на жирній поверхні) та використанню у вологому приміщенні. Доступні в кольорі: білий, чорний. Розміри: 40-46.

 

 

med obuv3NORDIC - це  сама дихаюча модель, завдяки своїй системі Air - Tech ,відбуваеться циркуляція повітря по всьому взутті. Спеціальний клапан, устілка з порами, та повітрянні канали під устілкою зроблено для максимальноі вентиляціі стопи. Доступні в кольорі: білий, чорний. Розміри: 36-45.

 

 

med obuv4Skoll підходить для косметологів, медсестер, стоматологів і фахівців в індустрії дозвілля. Зручна базова модель, доступна в багатьох кольорах. Доступні в кольорі: білий, синій, зелений. Розміри: 37-46.

 

 

 

med obuv5Модель LOKI ідеально підходить для всієї родини, як для дорослих так і для дітей. Зручні та дихаючи, для активного відпочинку та подорожей. Доступні в кольорі: білий, синій, зелений, чорний. Розміри: 25-45.

 

 

 

med obuv6Сабо SUECOS модель Оден Midsummer (кольорові) Рекомендується для людей, які проводять весь робочий день на ногах: лікарі, медсестри, офіціантки, ветеринари, косметологи та ін. Найзручніша медична модель, яка знімає навантаження з поперекового відділу та навантаження на колінні суглоби. Підошва зробленна з матеріалу який не дозволяє взуттю ковзати на вологій поверхні та не розносить бруд. Розміри: 36-40.

 медицинская обувьмодель Оден Blomma (кольорові)

 медицинская обувьмодель Оден Blomma (кольорові)

 медицинская обувьмодель Оден Marzipan (кольорові)

 

 

Также в нашем каталоге:

Сделать заказ Связаться с нами